O nas

P.H.U. Mariusz Soszyński

P.H.U. Mariusz Soszyński

W swojej ofercie posiadamy produkty jedynie najwyższej jakości. W ten sposób ich użytkowanie będzie przynosiło Państwu maksimum satysfakcji i zadowolenia. Co ważne, w naszej ofercie znajdziecie Państwo również bramy garażowe i inne, w wymiarach niestandardowych, bez dodatkowych opłat, w bogatej palecie kolorów oraz oklein drewnopodobnych.

Jesteśmy firmą realizującą sprzedaż i montaże na terenie całej Polski. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy potrafimy sprostać każdemu zleceniu.

Cieszymy się bardzo dużym zaufaniem i bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów. Stawiamy na jakość i satysfakcję z zakupionych produktów i oferowanych usług. Realizujemy zarówno zlecenia firm jak i osób prywatnych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Stawiając na jakość naszych usług, stale podnosimy kwalifikacje naszej załogi.

Naszymi odbiorcami są zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy budowlane oraz deweloperskie. Każdemu z naszych Klientów, niezależnie od rozmiaru zamówienia, zapewniamy fachowe doradztwo techniczne, dobór odpowiedniego osprzętu zgodnie z jego oczekiwaniami oraz najwyższymi klasami bezpieczeństwa.

Co możemy Państwu zagwarantować?

  • profesjonalny, bezpłatny pomiar
  • fachowe doradztwo w zakresie najnowszych i optymalnych rozwiązań
  • najwyższej jakości montaż (zgodny z rygorystycznymi normami producentów) – posiadamy własne, profesjonalnie wyszkolone ekipy montażowe
  • odpowiednie zabezpieczenie pomieszczeń przed rozpoczęciem prac
  • uporządkowanie miejsca po wykonaniu prac
  • przeszkolenie Klienta w zakresie prawidłowego użytkowania oraz konserwacji zakupionego asortymentu
  • zapoznanie z prawami wynikającymi z karty gwarancyjnej
  • szybkie i trwałe wykonanie usługi oraz gwarancję na wykonany montaż
© 2019 P.H.U. Mariusz Soszyński
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem